Değişim saçından başlasın...

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Sizler Bizim Misafirimizsiniz ve Bizde Çok Misafirperveriz

Bizler sizlere sadece göz alıcı saçlar vaad etmiyoruz. Rahatınız için tasarlanamış salonumuzda üstün hizmetlerimizin yanı sıra hoş sohbetler, ikramlar, müzikler ve etkinliklerle geçireceğiniz keyifli vakitler vaad ediyoruz.

Memnunsanız, Memnunuz

Biz sizleri müşteriden öte ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz ve bizlere gerçekleştireceğiniz misafirliğinizden en mutlu şekilde ayrılamanızı isteriz. Sizleri memnun etmek ve en iyi şekilde ağırlamak için eğitilmiş personellerimiz, sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Her Saç Özeldir

Anatominiz ve yüz yapınızla uyum sağlayacak tasarımlar öneririz. İşlemlerimizi saçın özelliklerine göre hassas ve özenli bir şekilde gerçekleştiririz. Aynaya her baktığınızda kendinize yansıttığınız mutluluk bizim için en büyük kazançtır.

Herşeyden Önce Sağlık

Salonumuzu ve ekipmanlarımızı periyodik olarak dezenfekte eder, personellerimizin kişisel bakımlarını ve temizliklerini günlük olarak takip ederiz. Ana ekipmanlarımız haricinde her araç gerecimizi kişiye özel kullanır, tüm işlemlerimizi hijyenik olarak gerçekleştiririz. Sağlığınıza zarar verecek her türlü işlemden kaçınırız. Biliriz ki güzellikten önce sağlık gelir.

Kalite Bizim İçin Vazgeçilmezdir

Üst düzey teknoloji ve en kaliteli ekipmanları kullanırız. Personellerimizi kurumsal ağırlama ve zanat alanlarında periyodik olarak eğitimlere ve belirli denemelere tabii tutarız. Kullandığımız her malzemeyi test aşamasından geçirir, piyasada kabul görmemiş malzemeleri de kullanmayız. Kendimizi sürekli geliştirmek için sektörümüzde ki yenilikleri takip eder, sektörümüzle ilgili eğitim ve seminerlere dahil oluruz. Kazancımızın büyük bölümünü işimizi geliştirmeye harcar, değişimin ve yenilenmenin gücüne inanırız.