Değişim saçından başlasın...

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında, salonumuzun kapısını ilk müşterimize "Hoşgeldiniz" diyerek açtığımız o günden bu güne, bizde değişmeyen tek şey işimize duyduğumuz aşkımız ve heyecan dolu amatör ruhumuz olmuştur.

2000'den bu yana gelişen, büyüyen kocaman bir aile olduk. Mehmet Kaya'nın en önemli ilkelerinden gelişim ve değişim ilkesini benimseyerek her işimizde, her günümüzde, her yılımızda, edindiğimiz tecrübe ile iş ve hizmet kalitemizin üzerine koyarak ilerledik. Saçlarına dokunduğumuz binlerce kadını mutlu etmek için canla başla çalıştık. En büyük kazancımız, kadınlarımızın bizlere teşekkür mahayetinde gösterdiği gülücükler oldu. Günümüzde 700 metrekarelik alanda, uzman ve deneyimli 18 çalışanı ile hizmet veren salonumuz, üst düzey teknoloji ve en profesyonel ekipmanlar ile donatılmıştır. Sıradışı bir tasarıma sahip olan salonumuzda konforunuz için herşey o kadar ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür ki; salonumuzun içerisinde "MK Coffee's" markası adı altında, Mehmet Kaya'nın kendine ait bir kafe bile mevcuttur.

Mehmet Kaya ailesi olarak kapıdan içeriği girdiğiniz ilk andan çıktığınız ana kadar, yaşayacağınız üst düzey ağırlama ve eşsiz deneyimi kendimizden emin bir şekilde hiçbir yerde bulamayacağınızı belirtmek isteriz.